Premier League La Liga Ligue 1 Bundesliga Serie A UEFA Champions League UEFA Europa League Major League Soccer Euro Copa America
- World
- England
- France
- Germany
- Spain
- Italy
- Netherlands
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
- Argentina
- See All
Czech-Republic - 4. liga - Divizie D 2023
Table Matches Player Stats
OVERALL HOME AWAY FORM
4. liga: Division D
# TEAM P W D L +/- GD Pts
1 Zbrojovka Brno II 30 25 2 3 78-21 57 77 2 Sokol Lanžhot 29 18 5 6 67-33 34 59 3 Vrchovina 29 15 8 6 67-42 25 53 4 Líšeň II 29 17 2 10 58-36 22 53 5 Havlíčkův Brod 30 14 9 7 47-31 16 51 6 Velká Bíteš 29 13 9 7 51-40 11 48 7 Ždírec nad Doubravou 29 12 6 11 37-37 0 42 8 Slavoj Polná 30 12 4 14 45-52 -7 40 9 Žďár nad Sázavou 29 12 3 14 44-49 -5 39 10 Humpolec 29 11 5 13 41-46 -5 38 11 Velké Meziříčí 29 8 7 14 32-56 -24 31 12 Dálnice Speřice 29 8 6 15 34-59 -25 30 13 Břeclav 29 7 7 15 36-52 -16 28 14 Sokol Tasovice 29 8 4 17 38-56 -18 28 15 Pelhřimov 29 6 9 14 33-48 -15 27 16 Stará Říše 30 2 6 22 27-77 -50 12 Promotion
Possible Relegation
Relegation
4. liga: Division D
# TEAM P W D L +/- GD PTS
1 Zbrojovka Brno II 15 13 1 1 33-8 25 40 2 Líšeň II 15 10 1 4 34-15 19 31 3 Sokol Lanžhot 15 10 1 4 33-15 18 31 4 Humpolec 15 9 1 5 25-16 9 28 5 Vrchovina 14 7 5 2 38-20 18 26 6 Velká Bíteš 15 7 5 3 32-21 11 26 7 Havlíčkův Brod 15 7 5 3 21-14 7 26 8 Žďár nad Sázavou 14 8 1 5 25-19 6 25 9 Ždírec nad Doubravou 14 7 3 4 24-18 6 24 10 Slavoj Polná 15 7 2 6 20-26 -6 23 11 Sokol Tasovice 15 5 3 7 23-28 -5 18 12 Dálnice Speřice 14 5 2 7 19-31 -12 17 13 Velké Meziříčí 15 4 4 7 17-30 -13 16 14 Břeclav 14 3 5 6 17-22 -5 14 15 Pelhřimov 14 3 3 8 18-23 -5 12 16 Stará Říše 15 1 4 10 14-36 -22 7 4. liga: Division D
# TEAM P W D L +/- GD PTS
1 Zbrojovka Brno II 15 12 1 2 45-13 32 37 2 Sokol Lanžhot 14 8 4 2 34-18 16 28 3 Vrchovina 15 8 3 4 29-22 7 27 4 Havlíčkův Brod 15 7 4 4 26-17 9 25 5 Líšeň II 14 7 1 6 24-21 3 22 6 Velká Bíteš 14 6 4 4 19-19 0 22 7 Ždírec nad Doubravou 15 5 3 7 13-19 -6 18 8 Slavoj Polná 15 5 2 8 25-26 -1 17 9 Pelhřimov 15 3 6 6 15-25 -10 15 10 Velké Meziříčí 14 4 3 7 15-26 -11 15 11 Břeclav 15 4 2 9 19-30 -11 14 12 Žďár nad Sázavou 15 4 2 9 19-30 -11 14 13 Dálnice Speřice 15 3 4 8 15-28 -13 13 14 Sokol Tasovice 14 3 1 10 15-28 -13 10 15 Humpolec 14 2 4 8 16-30 -14 10 16 Stará Říše 15 1 2 12 13-41 -28 5 4. liga: Division D
# TEAM LAST PLAYED MATCHES
1
Zbrojovka Brno II
W
W
W
W
L
2
Sokol Lanžhot
L
W
W
W
L
3
Vrchovina
W
D
L
W
W
4
Líšeň II
W
D
L
W
L
5
Havlíčkův Brod
W
W
L
W
W
6
Velká Bíteš
L
W
W
W
L
7
Ždírec nad Doubravou
D
L
L
W
W
8
Slavoj Polná
D
L
L
L
W
9
Žďár nad Sázavou
D
W
L
D
L
10
Humpolec
D
L
W
L
W
11
Velké Meziříčí
D
D
D
W
L
12
Dálnice Speřice
D
W
W
D
W
13
Břeclav
D
L
D
L
W
14
Sokol Tasovice
L
L
D
L
L
15
Pelhřimov
L
L
D
L
W
16
Stará Říše
L
L
L
L
L
FIXTURE
RESULTS
15/06/2024
Vrchovina 2 - 3 Humpolec
FT
15/06/2024
Žďár nad Sázavou 1 - 3 Sokol Tasovice
FT
15/06/2024
Břeclav 2 - 1 Velké Meziříčí
FT
15/06/2024
Pelhřimov 3 - 3 Velká Bíteš
FT
15/06/2024
Dálnice Speřice 1 - 1 Líšeň II
FT
15/06/2024
Ždírec nad Doubravou 3 - 0 Sokol Lanžhot
FT
14/06/2024
Havlíčkův Brod 2 - 0 Zbrojovka Brno II
FT
13/06/2024
Slavoj Polná 2 - 1 Stará Říše
FT
09/06/2024
Stará Říše 2 - 3 Pelhřimov
FT
09/06/2024
Sokol Tasovice 1 - 2 Dálnice Speřice
FT
09/06/2024
Sokol Lanžhot 1 - 2 Břeclav
FT
09/06/2024
Humpolec 3 - 1 Žďár nad Sázavou
FT
09/06/2024
Zbrojovka Brno II 4 - 3 Slavoj Polná
FT
08/06/2024
Líšeň II 0 - 1 Ždírec nad Doubravou
FT
07/06/2024
Velké Meziříčí 0 - 3 Havlíčkův Brod
FT
07/06/2024
Velká Bíteš 1 - 3 Vrchovina
FT
02/06/2024
Žďár nad Sázavou 1 - 1 Dálnice Speřice
FT
02/06/2024
Ždírec nad Doubravou 3 - 1 Sokol Tasovice
FT
02/06/2024
Pelhřimov 1 - 2 Zbrojovka Brno II
FT
02/06/2024
Humpolec 1 - 2 Velká Bíteš
FT
01/06/2024
Vrchovina 3 - 2 Stará Říše
FT
01/06/2024
Havlíčkův Brod 0 - 2 Sokol Lanžhot
FT
01/06/2024
Břeclav 1 - 2 Líšeň II
FT
31/05/2024
Slavoj Polná 1 - 4 Velké Meziříčí
FT
29/05/2024
Zbrojovka Brno II 2 - 1 Vrchovina
FT
26/05/2024
Stará Říše 0 - 5 Humpolec
FT
26/05/2024
Sokol Tasovice 1 - 1 Břeclav
FT
26/05/2024
Líšeň II 1 - 3 Havlíčkův Brod
FT
26/05/2024
Dálnice Speřice 2 - 1 Ždírec nad Doubravou
FT
26/05/2024
Velká Bíteš 3 - 0 Žďár nad Sázavou
FT
26/05/2024
Sokol Lanžhot 3 - 1 Slavoj Polná
FT
26/05/2024
Velké Meziříčí 2 - 2 Pelhřimov
FT
19/05/2024
Slavoj Polná 0 - 0 Líšeň II
FT
19/05/2024
Velká Bíteš 5 - 0 Stará Říše
FT
19/05/2024
Pelhřimov 1 - 3 Sokol Lanžhot
FT
19/05/2024
Humpolec 0 - 2 Zbrojovka Brno II
FT
19/05/2024
Břeclav 0 - 1 Dálnice Speřice
FT
18/05/2024
Žďár nad Sázavou 3 - 0 Ždírec nad Doubravou
FT
18/05/2024
Vrchovina 2 - 2 Velké Meziříčí
FT
18/05/2024
Havlíčkův Brod 1 - 0 Sokol Tasovice
FT
12/05/2024
Líšeň II 1 - 0 Pelhřimov
FT
12/05/2024
Sokol Tasovice 1 - 2 Slavoj Polná
FT
12/05/2024
Sokol Lanžhot 1 - 3 Vrchovina
FT
12/05/2024
Zbrojovka Brno II 3 - 0 Velká Bíteš
FT
12/05/2024
Velké Meziříčí 0 - 0 Humpolec
FT
11/05/2024
Stará Říše 2 - 2 Žďár nad Sázavou
FT
11/05/2024
Dálnice Speřice 1 - 1 Havlíčkův Brod
FT
11/05/2024
Ždírec nad Doubravou 0 - 0 Břeclav
FT
05/05/2024
Slavoj Polná 3 - 2 Dálnice Speřice
FT
05/05/2024
Velká Bíteš 4 - 1 Velké Meziříčí
FT
05/05/2024
Žďár nad Sázavou 0 - 1 Břeclav
FT
05/05/2024
Pelhřimov 2 - 1 Sokol Tasovice
FT
05/05/2024
Stará Říše 0 - 3 Zbrojovka Brno II
FT
05/05/2024
Humpolec 3 - 2 Sokol Lanžhot
FT
04/05/2024
Vrchovina 1 - 3 Líšeň II
FT
04/05/2024
Havlíčkův Brod 1 - 1 Ždírec nad Doubravou
FT
28/04/2024
Sokol Tasovice 3 - 2 Vrchovina
FT
28/04/2024
Líšeň II 4 - 0 Humpolec
FT
28/04/2024
Dálnice Speřice 1 - 0 Pelhřimov
FT
28/04/2024
Ždírec nad Doubravou 2 - 1 Slavoj Polná
FT
28/04/2024
Sokol Lanžhot 0 - 1 Velká Bíteš
FT
28/04/2024
Zbrojovka Brno II 3 - 1 Žďár nad Sázavou
FT
28/04/2024
Velké Meziříčí 2 - 1 Stará Říše
FT
27/04/2024
Břeclav 0 - 0 Havlíčkův Brod
FT
21/04/2024
Slavoj Polná 2 - 1 Břeclav
FT
21/04/2024
Žďár nad Sázavou 2 - 1 Havlíčkův Brod
FT
21/04/2024
Pelhřimov 0 - 1 Ždírec nad Doubravou
FT
21/04/2024
Humpolec 0 - 1 Sokol Tasovice
FT
21/04/2024
Zbrojovka Brno II 0 - 1 Velké Meziříčí
FT
20/04/2024
Velká Bíteš 5 - 1 Líšeň II
FT
20/04/2024
Vrchovina 6 - 0 Dálnice Speřice
FT
20/04/2024
Stará Říše 0 - 2 Sokol Lanžhot
FT
14/04/2024
Dálnice Speřice 2 - 2 Humpolec
FT
14/04/2024
Líšeň II 6 - 0 Stará Říše
FT
14/04/2024
Sokol Tasovice 0 - 0 Velká Bíteš
FT
14/04/2024
Sokol Lanžhot 0 - 1 Zbrojovka Brno II
FT
14/04/2024
Velké Meziříčí 2 - 4 Žďár nad Sázavou
FT
13/04/2024
Ždírec nad Doubravou 3 - 2 Vrchovina
FT
13/04/2024
Břeclav 1 - 1 Pelhřimov
FT
13/04/2024
Havlíčkův Brod 2 - 0 Slavoj Polná
FT
07/04/2024
Velká Bíteš 2 - 0 Dálnice Speřice
FT
07/04/2024
Žďár nad Sázavou 1 - 2 Slavoj Polná
FT
07/04/2024
Pelhřimov 0 - 2 Havlíčkův Brod
FT
07/04/2024
Stará Říše 1 - 2 Sokol Tasovice
FT
07/04/2024
Humpolec 1 - 0 Ždírec nad Doubravou
FT
07/04/2024
Velké Meziříčí 2 - 1 Sokol Lanžhot
FT
07/04/2024
Zbrojovka Brno II 1 - 0 Líšeň II
FT
06/04/2024
Vrchovina 2 - 0 Břeclav
FT
31/03/2024
Sokol Tasovice 1 - 1 Zbrojovka Brno II
FT
30/03/2024
Dálnice Speřice 1 - 0 Stará Říše
FT
30/03/2024
Břeclav 4 - 1 Humpolec
FT
30/03/2024
Havlíčkův Brod 1 - 1 Vrchovina
FT
29/03/2024
Líšeň II 2 - 0 Velké Meziříčí
FT
29/03/2024
Sokol Lanžhot 2 - 1 Žďár nad Sázavou
FT
29/03/2024
Slavoj Polná 0 - 1 Pelhřimov
FT
29/03/2024
Ždírec nad Doubravou 4 - 2 Velká Bíteš
FT
24/03/2024
Humpolec 1 - 2 Havlíčkův Brod
FT
24/03/2024
Sokol Lanžhot 2 - 0 Líšeň II
FT
24/03/2024
Žďár nad Sázavou 4 - 2 Pelhřimov
FT
24/03/2024
Stará Říše 1 - 3 Ždírec nad Doubravou
FT
24/03/2024
Velké Meziříčí 1 - 1 Sokol Tasovice
FT
24/03/2024
Zbrojovka Brno II 2 - 0 Dálnice Speřice
FT
23/03/2024
Velká Bíteš 2 - 1 Břeclav
FT
23/03/2024
Vrchovina 1 - 4 Slavoj Polná
FT
17/03/2024
Líšeň II 1 - 0 Žďár nad Sázavou
FT
17/03/2024
Dálnice Speřice 0 - 2 Velké Meziříčí
FT
17/03/2024
Sokol Tasovice 1 - 3 Sokol Lanžhot
FT
17/03/2024
Pelhřimov 1 - 1 Vrchovina
FT
17/03/2024
Ždírec nad Doubravou 1 - 4 Zbrojovka Brno II
FT
17/03/2024
Slavoj Polná 2 - 1 Humpolec
FT
16/03/2024
Břeclav 0 - 2 Stará Říše
FT
16/03/2024
Havlíčkův Brod 0 - 0 Velká Bíteš
FT
10/03/2024
Velká Bíteš 2 - 2 Slavoj Polná
FT
10/03/2024
Sokol Lanžhot 2 - 0 Dálnice Speřice
FT
10/03/2024
Humpolec 0 - 0 Pelhřimov
FT
10/03/2024
Žďár nad Sázavou 1 - 2 Vrchovina
FT
10/03/2024
Velké Meziříčí 1 - 3 Ždírec nad Doubravou
FT
10/03/2024
Zbrojovka Brno II 1 - 0 Břeclav
FT
09/03/2024
Líšeň II 2 - 1 Sokol Tasovice
FT
09/03/2024
Stará Říše 1 - 1 Havlíčkův Brod
FT
17/11/2023
Břeclav 2 - 0 Ždírec nad Doubravou
FT
12/11/2023
Velká Bíteš 1 - 1 Pelhřimov
FT
12/11/2023
Líšeň II 1 - 0 Dálnice Speřice
FT
12/11/2023
Zbrojovka Brno II 2 - 0 Havlíčkův Brod
FT
11/11/2023
Sokol Lanžhot 3 - 1 Ždírec nad Doubravou
FT
11/11/2023
Stará Říše 0 - 4 Slavoj Polná
FT
11/11/2023
Sokol Tasovice 1 - 3 Žďár nad Sázavou
FT
11/11/2023
Humpolec 2 - 3 Vrchovina
FT
11/11/2023
Velké Meziříčí 1 - 0 Břeclav
FT
05/11/2023
Pelhřimov 1 - 1 Stará Říše
FT
05/11/2023
Dálnice Speřice 4 - 1 Sokol Tasovice
FT
05/11/2023
Žďár nad Sázavou 3 - 0 Humpolec
FT
05/11/2023
Slavoj Polná 1 - 4 Zbrojovka Brno II
FT
04/11/2023
Ždírec nad Doubravou 0 - 2 Líšeň II
FT
04/11/2023
Vrchovina 1 - 1 Velká Bíteš
FT
04/11/2023
Břeclav 3 - 3 Sokol Lanžhot
FT
04/11/2023
Havlíčkův Brod 1 - 2 Velké Meziříčí
FT
29/10/2023
Velká Bíteš 1 - 1 Humpolec
FT
29/10/2023
Sokol Lanžhot 2 - 0 Havlíčkův Brod
FT
29/10/2023
Dálnice Speřice 1 - 3 Žďár nad Sázavou
FT
29/10/2023
Stará Říše 2 - 3 Vrchovina
FT
29/10/2023
Líšeň II 5 - 1 Břeclav
FT
29/10/2023
Sokol Tasovice 1 - 0 Ždírec nad Doubravou
FT
29/10/2023
Velké Meziříčí 2 - 0 Slavoj Polná
FT
29/10/2023
Zbrojovka Brno II 2 - 0 Pelhřimov
FT
22/10/2023
Pelhřimov 2 - 0 Velké Meziříčí
FT
22/10/2023
Humpolec 2 - 0 Stará Říše
FT
22/10/2023
Slavoj Polná 1 - 5 Sokol Lanžhot
FT
21/10/2023
Ždírec nad Doubravou 1 - 0 Dálnice Speřice
FT
21/10/2023
Vrchovina 2 - 1 Zbrojovka Brno II
FT
21/10/2023
Břeclav 1 - 0 Sokol Tasovice
FT
21/10/2023
Havlíčkův Brod 3 - 1 Líšeň II
FT
20/10/2023
Žďár nad Sázavou 4 - 1 Velká Bíteš
FT
15/10/2023
Ždírec nad Doubravou 1 - 3 Žďár nad Sázavou
FT
15/10/2023
Sokol Lanžhot 2 - 2 Pelhřimov
FT
15/10/2023
Líšeň II 2 - 1 Slavoj Polná
FT
15/10/2023
Stará Říše 0 - 1 Velká Bíteš
FT
15/10/2023
Sokol Tasovice 1 - 5 Havlíčkův Brod
FT
15/10/2023
Dálnice Speřice 3 - 4 Břeclav
FT
15/10/2023
Zbrojovka Brno II 4 - 1 Humpolec
FT
15/10/2023
Velké Meziříčí 0 - 2 Vrchovina
FT
08/10/2023
Pelhřimov 2 - 3 Líšeň II
FT
08/10/2023
Humpolec 2 - 0 Velké Meziříčí
FT
08/10/2023
Velká Bíteš 1 - 4 Zbrojovka Brno II
FT
08/10/2023
Slavoj Polná 2 - 5 Sokol Tasovice
FT
08/10/2023
Žďár nad Sázavou 2 - 1 Stará Říše
FT
07/10/2023
Vrchovina 3 - 3 Sokol Lanžhot
FT
07/10/2023
Havlíčkův Brod 2 - 3 Dálnice Speřice
FT
01/10/2023
Ždírec nad Doubravou 0 - 1 Havlíčkův Brod
FT
01/10/2023
Dálnice Speřice 2 - 1 Slavoj Polná
FT
01/10/2023
Líšeň II 4 - 1 Vrchovina
FT
01/10/2023
Sokol Tasovice 0 - 2 Pelhřimov
FT
01/10/2023
Velké Meziříčí 1 - 2 Velká Bíteš
FT
01/10/2023
Zbrojovka Brno II 5 - 1 Stará Říše
FT
30/09/2023
Břeclav 0 - 0 Žďár nad Sázavou
FT
28/09/2023
Sokol Lanžhot 4 - 1 Humpolec
FT
24/09/2023
Stará Říše 1 - 1 Velké Meziříčí
FT
24/09/2023
Pelhřimov 2 - 2 Dálnice Speřice
FT
24/09/2023
Slavoj Polná 0 - 1 Ždírec nad Doubravou
FT
24/09/2023
Velká Bíteš 1 - 1 Sokol Lanžhot
FT
24/09/2023
Žďár nad Sázavou 1 - 5 Zbrojovka Brno II
FT
24/09/2023
Humpolec 3 - 1 Líšeň II
FT
23/09/2023
Vrchovina 6 - 1 Sokol Tasovice
FT
23/09/2023
Havlíčkův Brod 3 - 2 Břeclav
FT
17/09/2023
Ždírec nad Doubravou 4 - 1 Pelhřimov
FT
17/09/2023
Líšeň II 2 - 2 Velká Bíteš
FT
17/09/2023
Sokol Tasovice 3 - 1 Humpolec
FT
17/09/2023
Dálnice Speřice 0 - 2 Vrchovina
FT
17/09/2023
Velké Meziříčí 0 - 5 Zbrojovka Brno II
FT
17/09/2023
Sokol Lanžhot 4 - 1 Stará Říše
FT
16/09/2023
Havlíčkův Brod 2 - 0 Žďár nad Sázavou
FT
16/09/2023
Břeclav 2 - 2 Slavoj Polná
FT
10/09/2023
Stará Říše 0 - 4 Líšeň II
FT
10/09/2023
Pelhřimov 1 - 3 Břeclav
FT
10/09/2023
Žďár nad Sázavou 1 - 0 Velké Meziříčí
FT
10/09/2023
Humpolec 2 - 1 Dálnice Speřice
FT
10/09/2023
Zbrojovka Brno II 0 - 0 Sokol Lanžhot
FT
09/09/2023
Velká Bíteš 1 - 0 Sokol Tasovice
FT
09/09/2023
Slavoj Polná 2 - 0 Havlíčkův Brod
FT
09/09/2023
Vrchovina 0 - 0 Ždírec nad Doubravou
FT
03/09/2023
Ždírec nad Doubravou 0 - 0 Humpolec
FT
03/09/2023
Sokol Lanžhot 4 - 0 Velké Meziříčí
FT
03/09/2023
Slavoj Polná 2 - 0 Žďár nad Sázavou
FT
03/09/2023
Líšeň II 2 - 3 Zbrojovka Brno II
FT
03/09/2023
Sokol Tasovice 3 - 2 Stará Říše
FT
02/09/2023
Dálnice Speřice 0 - 3 Velká Bíteš
FT
02/09/2023
Havlíčkův Brod 0 - 0 Pelhřimov
FT
02/09/2023
Břeclav 1 - 3 Vrchovina
FT
27/08/2023
Pelhřimov 1 - 2 Slavoj Polná
FT
27/08/2023
Stará Říše 0 - 0 Dálnice Speřice
FT
27/08/2023
Velká Bíteš 1 - 1 Ždírec nad Doubravou
FT
27/08/2023
Žďár nad Sázavou 0 - 2 Sokol Lanžhot
FT
27/08/2023
Humpolec 4 - 1 Břeclav
FT
27/08/2023
Zbrojovka Brno II 1 - 0 Sokol Tasovice
FT
27/08/2023
Velké Meziříčí 0 - 3 Líšeň II
FT
25/08/2023
Vrchovina 2 - 2 Havlíčkův Brod
FT
23/08/2023
Břeclav 1 - 4 Zbrojovka Brno II
FT
20/08/2023
Sokol Tasovice 5 - 1 Velké Meziříčí
FT
20/08/2023
Dálnice Speřice 0 - 6 Zbrojovka Brno II
FT
20/08/2023
Líšeň II 1 - 2 Sokol Lanžhot
FT
20/08/2023
Pelhřimov 3 - 0 Žďár nad Sázavou
FT
20/08/2023
Slavoj Polná 0 - 0 Vrchovina
FT
19/08/2023
Ždírec nad Doubravou 4 - 0 Stará Říše
FT
19/08/2023
Havlíčkův Brod 2 - 1 Humpolec
FT
19/08/2023
Břeclav 1 - 3 Velká Bíteš
FT
13/08/2023
Stará Říše 4 - 2 Břeclav
FT
13/08/2023
Velká Bíteš 2 - 5 Havlíčkův Brod
FT
13/08/2023
Sokol Lanžhot 3 - 1 Sokol Tasovice
FT
13/08/2023
Žďár nad Sázavou 2 - 1 Líšeň II
FT
13/08/2023
Humpolec 1 - 0 Slavoj Polná
FT
13/08/2023
Zbrojovka Brno II 3 - 0 Ždírec nad Doubravou
FT
13/08/2023
Velké Meziříčí 3 - 3 Dálnice Speřice
FT
11/08/2023
Vrchovina 5 - 0 Pelhřimov
FT
06/08/2023
Ždírec nad Doubravou 1 - 1 Velké Meziříčí
FT
06/08/2023
Sokol Tasovice 1 - 3 Líšeň II
FT
06/08/2023
Pelhřimov 1 - 2 Humpolec
FT
06/08/2023
Slavoj Polná 2 - 1 Velká Bíteš
FT
05/08/2023
Vrchovina 4 - 1 Žďár nad Sázavou
FT
05/08/2023
Dálnice Speřice 2 - 5 Sokol Lanžhot
FT
05/08/2023
Havlíčkův Brod 1 - 1 Stará Říše
FT
SCORERS ASSISTS RED CARDS YELLOW CARDS
# PLAYER TEAM GOALS
# PLAYER TEAM ASSISTS
# PLAYER TEAM CARDS
1 F. Suchý Kladno
2 R. Barciaga Kladno
3 D. Samek Mariánské Lázně
4 P. Kořistka Mariánské Lázně
5 M. Patrovský Mariánské Lázně
6 Jan Prochazka Kladno
7 K. Kleinmond Kladno
8 J. Tesar Kladno
9 V. Kalina Kladno
10 P. Bartos Kladno
11 J. Pechr Kladno
12 M. Turek Benešov
13 S. Tavoce Kladno
14 Š. Hanzlík Kladno
15 T. Prochazka Kladno
16 M. Tóth Kladno
17 A. Nesladek Kladno
18 V. krsek Kladno
19 J. Růžička Kladno
20 J. Sodoma Dobrovice # PLAYER TEAM CARDS
1 F. Suchý Kladno
2 R. Barciaga Kladno
3 D. Samek Mariánské Lázně
4 P. Kořistka Mariánské Lázně
5 M. Patrovský Mariánské Lázně
6 Jan Prochazka Kladno
7 K. Kleinmond Kladno
8 J. Tesar Kladno
9 V. Kalina Kladno
10 P. Bartos Kladno
11 J. Pechr Kladno
12 M. Turek Benešov
13 S. Tavoce Kladno
14 Š. Hanzlík Kladno
15 T. Prochazka Kladno
16 M. Tóth Kladno
17 A. Nesladek Kladno
18 V. krsek Kladno
19 J. Růžička Kladno
20 J. Sodoma Dobrovice How many teams (clubs) are in the 4. liga - Divizie D season 2023 in Czech-Republic?
In Czech-Republic, the 4. liga - Divizie D in season 2023 has 16 teams(clubs). The teams are as listed below.